Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro heated shelf food warmers.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro MAX4-2442G heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro MAX4-2442G 42 Inch Shelf Grid with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | MAX4-2442G |
| Manufacturer Part # | MAX4-2442G |
| Height | 2" |
| Width | 42" |
| Depth | 24" |
| Weight | 10.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro MAX4-2442G Shelf Grid (24" X 42") (metromax 4)