Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro heated shelf food warmers.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro MAX4-2436G heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro MAX4-2436G 36 Inch Stainless Steel Shelf Grid Met Romax 4
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | MAX4-2436G |
| Manufacturer Part # | MAX4-2436G |
| Height | 2" |
| Width | 36" |
| Depth | 24" |
| Weight | 10.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro MAX4-2436G Shelf Grid 24" X 36" Met Romax 4