RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 4302863 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 4302863 4 Inch Frame Evap Side Durable Construction
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 4302863 |
| Manufacturer Part # | 4302863 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 4302863 Frame Evap Side