RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 101-230 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 101-230 10 Inch Prefilter Cartridge Reduces Sediment
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 101-230 |
| Manufacturer Part # | 101-230 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 101-230 Selecto 10" Prefilter Cartridge ( 101-230), Reduces Sediment
