Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Manitowoc units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Manitowoc MAN9123 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc MAN9123 Valve Water Inlet 3.37 Inch Electric Ice Machine Kit
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | MAN9123 |
| Manufacturer Part # | MAN9123 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.37" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc MAN9123 Valve Water Inlet 120v Coil 50/60hz, Includes Valve Brackets Tube Fitting And, Instructions, , This Is The New Style Oem Valve Kit And May Be Slightly, Different From The Valve In The Unit. We Still Offer The, Old Style Valve As Ap# 581175 Which Is Exact To What, Manitowoc Used To Sell For Years, , Fits Manitowoc Series, , S-models 30" And 22"/ib S/s1470/1870/2070/2170/q-duals
