RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Manitowoc units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Manitowoc MAN000007052 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc MAN000007052 3 Inch Water Level Probe for Ice Machines and Dispensers
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | MAN000007052 |
| Manufacturer Part # | MAN000007052 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc MAN000007052 Probe Water Level
