Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints MAH111987 0.45 Inch Thermocouple Fitting Brass with Corrosion Resistance
Item:
#1850026
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | MAH111987 |
| Manufacturer Part # | MAH111987 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints MAH111987 0.45 Inch Thermocouple Fitting Brass with Corrosion Resistance