RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster MA85A coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster MA85A Gas Knob for L622a All Gas Urns with Durable Control
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | MA85A |
| Manufacturer Part # | MA85A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Weight | 0.06 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster MA85A Knob L622a All Gas Urns