RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MA27568 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam MA27568 0.9 Inch Magnet Neo 3512 Countertop Stainless Steel Mount
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MA27568 |
| Manufacturer Part # | MA27568 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MA27568 Magnet Neo 3512 Silveras F 75e G
