RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MA25081 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam MA25081 1.8 Inch Magnet No Holder Countertop Combi Oven Part
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MA25081 |
| Manufacturer Part # | MA25081 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MA25081 Magnet *ct Door Ml Combi No Holder