RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MA-36495 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam MA-36495 5.5 Inch Stainless Steel Magnetronxcelerate Speed Oven
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MA-36495 |
| Manufacturer Part # | MA-36495 |
| Height | 5.45" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 2.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MA-36495 Magnetronxcelerate Speed Oven
