RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster M891AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster M891AL 15 Inch Window Panel Gb8 .125 Stainless Steel Enclosure
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | M891AL |
| Manufacturer Part # | M891AL |
| Height | 0.18" |
| Width | 15" |
| Depth | 25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster M891AL Window Panel Gb8 .125