Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints M8-59 0.45 Inch Small Orifice Stainless Steel Component for Fluid Regulation
Item:
#1227832
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | M8-59 |
| Manufacturer Part # | M8-59 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints M8-59 0.45 Inch Small Orifice Stainless Steel Component for Fluid Regulation
$17.27
Unit price
/
Unavailable
