Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart M8-34 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart M8-34 Brass Hood Orifice 3/8"-27 to 1/2" for Gas Ovens
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | M8-34 |
| Manufacturer Part # | M8-34 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland M8-34 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #34 (nat), Garland, Imperial Oven (nat), Us Range Oven 836 Cuisine Standard Oven (nat), Performer Ii 900 Phoenix 26" Standard Ovens.
