Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster M773AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster M773AL 1.05 Inch OEM O Ring 1.25 Gb/bc/ltb/qb Sealing Solution
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | M773AL |
| Manufacturer Part # | M773AL |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster M773AL O Ring 1.25 Gb/bc/ltb/qb
