Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Turbo Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbo Air M722300103 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air M722300103 3 Inch Door Gasket Rubber for Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M722300103 |
| Manufacturer Part # | M722300103 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M722300103 Door Gasket
