Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air M720700100 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air M720700100 0.75 Inch Door Bushing for Turbo Air Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M720700100 |
| Manufacturer Part # | M720700100 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M720700100 Door Bushing