RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster M600AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster M600AL 6.7 Inch Silicon Gasket for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | M600AL |
| Manufacturer Part # | M600AL |
| Height | 0.6" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster M600AL Gasket Silicon Gb/ltb/apt
