Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Turbo Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbo Air M600909100 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air M600909100 7.25 Inch Gasket Door for Turbo Air Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | M600909100 |
| Manufacturer Part # | M600909100 |
| Height | 3.1" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air M600909100 Gasket Door
