Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N M6-1033901 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N M6-1033901 22 Inch Stainless Steel Radiant Grate Magikitch N Series 600
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | M6-1033901 |
| Manufacturer Part # | M6-1033901 |
| Height | 3.33" |
| Width | 3.33" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg M6-1033901 Ss Radiant, 22" X 3-3/8" S/s, (notch In All 4 Corners 3/4" X 1/2"), Magikitch N Series 600
