RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall M5425 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall M5425 2.35 Inch OEM Elastomer Sprocket Timing Belt
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | M5425 |
| Manufacturer Part # | M5425 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall M5425 Sprocket Timing Belt .9 6