RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM M50S-51618-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM M50S-51618-1 5/16 Inch Hex Head Screw Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | M50S-51618-1 |
| Manufacturer Part # | M50S-51618-1 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM M50S-51618-1 Hex Head Screw 5/16 18oncx1
