RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick M50095-122 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick M50095-122 Screw Width 3.7 Inch Stainless Steel OEM Replacement Parts
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | M50095-122 |
| Manufacturer Part # | M50095-122 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick M50095-122 Screw
