Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster M462AL coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster M462AL 0.94 Inch Silicone Seal for Grindmaster Beverage Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | M462AL |
| Manufacturer Part # | M462AL |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.94" |
| Depth | 0.94" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster M462AL Seal Silicone 15mm Gb/qb/java/u
