RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett M3810 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett M3810 1 Inch Clamp Aluminum for 1/8 Inch Tubing
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | M3810 |
| Manufacturer Part # | M3810 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett M3810 Clamp 1/8 Tube Aluminum