FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M3305603 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star M3305603 Cord Set 6-Inch 50-Pole Heavy-Duty Power Supply
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | M3305603 |
| Manufacturer Part # | M3305603 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero M3305603 Cord Set 6ga/3w 6 50p 6f T