RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M3304449 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star M3304449 23 Inch Electric Fryer Assembly 208V with Stainless Steel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | M3304449 |
| Manufacturer Part # | M3304449 |
| Height | 17" |
| Width | 23.1" |
| Depth | 24.25" |
| Weight | 21.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells M3304449 Fryer Assy Wv Fg 208v