RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M3303031 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star M3303031 3/16 Inch Length Tube Vinyl Clear Food Grade Construction
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | M3303031 |
| Manufacturer Part # | M3303031 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero M3303031 Tube Vinyl Clear3/16idx1 /