RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M3-WL0113 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star M3-WL0113 3.9 Inch Amber Indicator Light 480v Electric
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | M3-WL0113 |
| Manufacturer Part # | M3-WL0113 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells M3-WL0113 Indicator Light 480v Amber
