RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M3-304414 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star M3-304414 6 Inch Strap HoldDown for Ansul Tank Stainless Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | M3-304414 |
| Manufacturer Part # | M3-304414 |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero M3-304414 Strap Ansul Tank Holddow N