RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M2Z5596 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star M2Z5596 2.65 Inch Paddle Body OEM Component for Commercial Mixers
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | M2Z5596 |
| Manufacturer Part # | M2Z5596 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero M2Z5596 Paddle Body
