RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg M2Z4641 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star M2Z4641 18 Inch Stainless Steel Top for Commercial Ovens
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | M2Z4641 |
| Manufacturer Part # | M2Z4641 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg M2Z4641 Top