Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star M2Z4634 8 Inch Stainless Steel Bag Tray with Easy Maintenance
Item:
#1250929
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | M2Z4634 |
| Manufacturer Part # | M2Z4634 |
| Height | 4" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star M2Z4634 8 Inch Stainless Steel Bag Tray with Easy Maintenance
About this item
Product Details
Product Details
Stero M2Z4634 Bag Tray