  • Fast shipping available on in-stock Imperial IR-4-G24-C-XB equipment stands and filler tables
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Free Shipping
FREE Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial equipment stands and filler tables.
Imperial IR-4-G24-C-XB 48 Inch 4 Burner Gas Range with 24 Inch Griddle
Imperial  |  MFG #: IR-4-G24-C-XB  |  Item #: 1910510
Item: #1910510
Technical details
Manufacturer Imperial
Model Number IR-4-G24-C-XB
Manufacturer Part # IR-4-G24-C-XB
Height 56.5"
Width 48"
Depth 32.5"
Weight 770 lbs
Hazardous False
Product Type OEM
About this item
Product Details
Imperial IR-4-G24-C-XB 48in 4 Burner Range 24in Griddlein
Customer reviews
N/A
AllPoints Imperial