  • Fast shipping available on in-stock Imperial IHR-G24-2-C commercial restaurant ranges
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Free Shipping
FREE Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
Imperial IHR-G24-2-C 24 Inch Griddle Oven Gas Diamond Series
Imperial  |  MFG #: IHR-G24-2-C  |  Item #: 1910379
Item: #1910379
Technical details
Manufacturer Imperial
Model Number IHR-G24-2-C
Manufacturer Part # IHR-G24-2-C
Height 42"
Width 36"
Depth 38"
Weight 856 lbs
Hazardous False
Product Type OEM
About this item
Product Details
Imperial IHR-G24-2-C 24in Griddle Cnvect Oven Diamond Series
Customer reviews
N/A
AllPoints Imperial