RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor H33921408 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor H33921408 10 Inch Cord Set Assy Electric OEM for Cres Cor Equipment
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | H33921408 |
| Manufacturer Part # | H33921408 |
| Height | 2.6" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor H33921408 Cord Set Assy 120v
