Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg H3-Z6072 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star H3-Z6072 3 Inch Stainless Steel Radiant Replacement for Charbroiler
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | H3-Z6072 |
| Manufacturer Part # | H3-Z6072 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg H3-Z6072 Stainless Steel Radiant 16-15/16" X 2-9/16" X 1-3/8", Star Charbroiler 6015cbd 6024cbd 6036cbd 6048cbd, 6115rcbd 6124rcbd 6136rcbd 6148rcbd
