RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg -H3-Z6072 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star -H3-Z6072 1.95 Inch Radiant Star Electric Heating Element
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | -H3-Z6072 |
| Manufacturer Part # | -H3-Z6072 |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg -H3-Z6072 Radiant Star
