Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar napkin dispensers.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar H2001MC napkin dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar H2001MC 8 5/8 Inch Napkin Dispenser Countertop Stainless Steel Chrome
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | H2001MC |
| Manufacturer Part # | H2001MC |
| Height | 7.5" |
| Width | 20.75" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar H2001MC Width 8 5/8", 219 Mm, Height 6 1/2", 165 Mm, Depth 18", 457 Mm