Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart H2-3668 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart H2-3668 Brass Burner Orifice 3/8-27 for Gas Burners
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | H2-3668 |
| Manufacturer Part # | H2-3668 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg H2-3668 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #56 Nat, (some Equipment Uses For Lp.), Rankin Delux Rb
