- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star H1Z6060 1 Inch Rear Enclosure Corrosion Resistant OEM Component
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | H1Z6060 |
| Manufacturer Part # | H1Z6060 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg H1Z6060 Rear Enclosure