RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro H17024 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro H17024 5.8 Inch Door Hinge Kit Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | H17024 |
| Manufacturer Part # | H17024 |
| Height | 2.25" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro H17024 Door Hinge Kit
