Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend H15CQ-3 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend H15CQ-3 1/2 Inch Gas Safety Valve for Southbend Oven 322000 BTU
| Fits with Manufacturer | Johnson Controls |
|---|---|
| Model Number | H15CQ-3 |
| Manufacturer Part # | H15CQ-3 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Johnson Controls H15CQ-3 Gas Safety Valve, 1/2" Fpt 1/4" In/out Pilot Cct Fittings 3-1/8" Wide, 322 000 Btu Baso # H15cq-3, Southbend Model Convection Oven 400 After 4-19-02., , ***for Nieco Use Ap# 8009340***
