RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro H14002 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro H14002 9.05 Inch Swivel Caster with Brake Stainless Steel
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | H14002 |
| Manufacturer Part # | H14002 |
| Height | 3.6" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 2.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro H14002 6x1.5 S/s Swl Caster W/brake
