Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont H100BIP48MM cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont H100BIP48MM 48 Inch Steam Connection OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | H100BIP48MM |
| Manufacturer Part # | H100BIP48MM |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont H100BIP48MM 1 X 48 Steam Conn