Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro H10026 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro H10026 5.8 Inch Thumbscrew Kit Upch1600 for Cambro Equipment
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | H10026 |
| Manufacturer Part # | H10026 |
| Height | 1.35" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro H10026 Kit Thumbscrew Upch1600
