Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro H07005 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro H07005 4.15 Inch Thumbscrew and Washer Kit for Equipment Repair
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | H07005 |
| Manufacturer Part # | H07005 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro H07005 Thumbscrew & Washer Kit
