RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster H053A coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster H053A 5.5 Inch Tubing Clear Beverage Component
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | H053A |
| Manufacturer Part # | H053A |
| Height | 1.05" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster H053A Tubing/clr 1/8x1/40d Urn
