RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster H030V coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster H030V 11 Inch Tube Assembly with Alum Construction
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | H030V |
| Manufacturer Part # | H030V |
| Height | 1.75" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster H030V Tube Assembly Pilot Line Alum. H