RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster H016Q coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster H016Q 1/4 Inch Diameter Tubing Assembly to Beverage Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | H016Q |
| Manufacturer Part # | H016Q |
| Height | 2.95" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster H016Q Tubing Assembly 1/4 Od X 19
